Tasarım

Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafik tasarımcı ve uzman teknik ekiplerimizle birlikte araştırma, geliştirme çalışmalarımızı yapıyoruz. Tasarım aşamasında master plan, konsept tasarım, görsel konsept, oyun birimi teması, mimari tasarım ve karakter tasarımı hizmetleri vermekteyiz.

Süreç içerisinde şehrin dokusunu, tarihini, ihtiyaçlarını belirledikten sonra arazi ve bütçeyi inceliyoruz. Son olarak müşterilerimize alternatif projeler sunuyoruz.

Üretim

Deneyimli mimarlık ve mühendislik ekibimiz, ilham aldığımız tasarımlarımızı görselleştirerek üretimin teknik altyapısını hazırlar. Sonrasında operasyon ve yapım ekibi kararlaştırılan detaylara göre projeyi gerçekleştirir.

Uygulama

Outdoor Factory'nin profesyonel ekibi, farklı parçaları ve malzemeleri sıfırdan birleştirerek detaylı projeler inşa etme deneyimine sahiptir. Outdoor Factory tarafından yaratılan her proje, temel yapı ilkelerine sahiptir. Hikaye anlatımı, operasyonlar, cazibe merkezleri, ekonomi, insan faktörlerinin en iyi şekilde inşa edilmesi ve yansıtılması mümkündür.

İş Akışımız

Outdoor Factory'nin özel ekibi, her projeye detaylı bir plan ve iş akışı ile başlar.

İçerik Planlama

Projelerin içeriğini planlıyoruz, bu bize diğer adımlarda ilerlemek için temiz ve net bir yol sağlıyor.

Konsept ve Görsel Tasarım

Konsept ve görsel tasarım süreci, başarılı bir proje teslimatının önemli parçalarından biridir.

Teknik Çizim ve 3D

Bu adımda projenin nasıl görüneceğine, ölçekleneceğine, işleyeceğine ve inşa edileceğine dair ayrıntılı bir vizyon oluşturuyoruz.

Üretim

Outdoor Factory'nin uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi, tüm üretimlerimizin bir ustalık eseri gibi teslim edilmesini sağlar.

Uygulama

Uygulama ve kurulum, projeleri sadece ekranlarda veya kağıtlarda değil, sahada da mükemmel bir şekilde teslim etmenin en önemli parçasıdır.

Yönetim Danışmanlığı

Sürdürülebilir bir ilerleme ve başarı için proje yönetiminin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.