Skip links

Uzmanlık Alanları

Eğlence Parkları

Anahtar teslim temapark projelerinde konsept, tasarım, masterplan, projelendirme, temalandırma, uygulama, üretim, yönetim danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.

Müze

Müze konsept belirlenmesi, projelendirme, tasarım, üretim ve yönetim danışmanlığı hizmetleriyle tematik ve dönem müzeleri hayata geçirilmektedir.

Şehir Mimarisi

Farklı konsept ve modern mimari yaklaşımların yer aldığı mekan, şehir, ülkeyi yansıttığı anıt, heykel, şehir enstalasyon çalışmaları.

3D Karakter

Global karakterlerin farklı teknikler ile üretimi, marka ve şirket karakterlerinin uygulanması, özel çalışmaların tasarımı ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

Wonderland Eurasia

Türkiye’nin yerleşim alanı, ünite sayısı ve temalandırma çalışması olarak en büyük tema parklarının masterplan, konsept, projelendirme, mimari planlama,  üretim ve inşaatı gerçekleştirildi.

Fun Art Müze

Optik illüzyon, ames odaları, yanılsama alanları ve inanılmaz eğlenceler sunan etkileşimli 3D görsel çalışmalar işletme yönetimiyle de çok yakında Cenova, İtalya’da açılmakta.

Demokrasi ve Özgürlük Müzesi

Özgürlük ve Demokrasi Müzesi’nde yer alan tasarım ve üretimi Outdoor Factory tarafaından geçekleştirilen temalı enstaslayon çalışmaları.

Hilltown Mall

Kültürel-sosyal unsurların tasarıma entegre edildiği konsept şehir mobilyaları, mekanlara sanatsal perspektif ve yönlendirme sağlamakta.

Devamı

Uluslararası Üye Kuruluşlar

outdoorfactory-tea-logo-2
outdoorfactory-iaapa-logo-2
outdoorfactory-vdfu-logo-3